Wersja twojej przeglądarki jest przestarzała. Zalecamy zaktualizowanie przeglądarki do najnowszej wersji.

monitoring pozycji
0:04

Od marca 2013 roku w ramach współpracy z Bankiem PKO BP w Golubiu-Dobrzyniu w naszej szkole działa Szkolna Kasa Oszczędności.

Już ponad 30 uczniów naszej szkoły ma własne konta bankowe. Członkowie SKO uczą się zarządzać własnym kontem, zdobywają praktyczną wiedzę finansową. Dzięki nowoczesnej bankowości elektronicznej oszczędzanie staje się znakomitą i pouczającą zabawą.

Działalność SKO związana jest z promowaniem idei oszczędzania już od najmłodszych lat, kształtowania racjonalnego gospodarowania posiadanymi środkami.

Każdy uczestnik programu SKO w wieku 6 – 13 lat:

- otrzymuje legitymację ze swoim indywidualnym numerem konta SKO,

- ma założone konto bankowe,

- konto jest oprocentowane i bezpłatne

Środki na konto można wpłacać w dowolnym banku (w PKO BP bez dodatkowych opłat) lub u opiekuna SKO. Wypłat można dokonać za pośrednictwem opiekuna SKO lub rodziców.    W serwisie sko.pkobp.pl uczniowie mogą w bezpieczny sposób zarządzać swoim kontem: podglądać stan środków, historię oszczędzania i wyliczać zysk. Serwis jest dostosowany do wieku uczniów. Wykorzystuje grafikę, dźwięki i animację.

Wpłaty i wypłaty dokonywane u opiekuna SKO dodatkowo są zapisywane w otrzymanych papierowych książeczkach. Każdy uczestnik jest nagradzany za regularne oszczędzanie.

Zapraszamy do zapisywania się do SKO.

Zapisać się do programu możecie u szkolnego opiekuna SKO pani Karoliny Skarbowskiej.