Wersja twojej przeglądarki jest przestarzała. Zalecamy zaktualizowanie przeglądarki do najnowszej wersji.

monitoring pozycji
11:19

25 FINAŁ WOŚP - zebraliśmy rekordową kwotę

 

 

W niedzielę 15 stycznia 25 wolontariuszy od samego rana rozpoczęło zbiórkę pieniędzy pod hasłem "Dla ratowania życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom". Tradycyjnie do naszego sztabu dołączył Pan Sylwester Poczwardowski z wolontariuszami z Szkoła-Podstawowa W Klonowieoraz nasi absolwenci. Podczas tegorocznego finału kwestowaliśmy przy okolicznych kościołach a kilku wolontariuszy wraz z opiekunami wybrało się do Torunia.

 

W tym roku kwota, którą udało nam się zebrać przeszła nasze najśmielsze oczekiwania. Po zliczeniu wszystkich pieniędzy z puszek i licytacji okazało się, że zebraliśmy 10 005,02 zł.

Pragnę w tym miejscu podziękować wszystkim wolontariuszom oraz nauczycielom ZS w Działyniu i SP w Klonowie za to, że co roku możemy liczyć na Waszą pomoc i wsparcie. Dziękuję również rodzicom, którzy dbają o to, aby kwestujący dotarli w wyznaczone miejsce i sprawują nad nimi opiekę. Cieszy mnie to, że z roku na rok jest coraz większe zaangażowanie rodziców.
Nie osiągnęlibyśmy takiego sukcesu gdyby nie ofiarodawcy, którzy wykazali się wyjątkową szczodrością.

Jest to nasz wspólny sukces za co SERDECZNIE DZIĘKUJĘ - szef sztabu przy Zespole Szkół w Działyniu Joanna Fajfer

 

Galeria mediów