Wersja twojej przeglądarki jest przestarzała. Zalecamy zaktualizowanie przeglądarki do najnowszej wersji.

monitoring pozycji
11:53

PODSUMOWANIE  JESIENNYCH  STARTÓW


Nadszedł czas na podsumowanie jesiennych startów. Wrzesień i październik to czas gdzie nasi młodzi lekkoatleci walczyli na bieżni stadionu miejskiego w Toruniu, w zawodach z cyklu "Czwartki Lekkoatletyczne" oraz na trasach biegów przełajowych.
Grupa z Działynia dwukrotnie wystartowała w Toruniu zdobywając cenne punkty do łącznej klasyfikacji Grand Prix. Dzieci rywalizowały w biegach na dys. 1000m, 600m, 300m oraz w rzucie piłeczką palantową. Dokładne wyniki zamieszczamy w galerii zdjęć.
Sezon biegów przełajowych także należy uznać za udany. Mistrzostwo Powiatu oraz 12 miejsce w Mistrzostwach Województwa na trudnej trasie "Doliny Śmierci" w Fordonie Weroniki Celmer pozwala z optymizmem wypatrywać sezonu wiosenno- letniego.

"Wynik Weroniki z Bydgoszczy oceniam na 5-. Weronika delikatnie mówiąc zasnęła na starcie, pozwoliła się wypchnąć i ze startu wybiegła na 50-60 miejscu. Szkoda. Bo mimo to przebiła się aż na 12 miejsce. Co świadczy o sporych możliwościach i rezerwach. Mam nadzieję, że zmotywowana przystąpi do zimowych treningów i pokaże dziewczynom na co ją stać podczas marcowych Mistrzostw Województwa, a tam wystąpi cała klubowa czołówka.


Jeśli chodzi o "Czwartki LA." to najważniejsze starty czekają nas w kwietniu i maju. Nasi zawodnicy są wysoko w klasyfikacji generalnej pomimo jednego startu mniej w stosunku do swoich konkurentów. Duże wrażenie zrobiła na mnie Julia Szyjkowska oraz liderka klasyfikacji na 300m w roczniku 2004 Milena Michałkiewicz. Obie dziewczyny mają ogromne rezerwy. Wszystkim serdecznie gratuluje i zachęcam do systematycznej pracy w zimę- komentuje Rafał Łęgowski, trener z Działynia.

Galeria mediów