Wersja twojej przeglądarki jest przestarzała. Zalecamy zaktualizowanie przeglądarki do najnowszej wersji.

monitoring pozycji
14:10

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2015/2016

24 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego. Po mszy świętej wszyscy uczniowie, nauczyciele i rodzice spotkali się w sali gimnastycznej. Zebranych powitała pani dyrektor Hanna Kwiatkowska-Kudrej, która przypomniała najważniejsze wydarzenia minionego roku. Po odśpiewaniu hymnu państwowego nastąpiło wręczenie wyróżniającym się uczniom świadectw z biało-czerwonym paskiem, nagród książkowych oraz dyplomów.

Następnie głos zabrała pani Katarzyna Kukielska - Wójt Gminy Zbójno, która wręczyła stypendia za uzyskanie: wysokich wyników w nauce, tytułu finalisty lub laureata konkursów organizowanych przez Kuratorium Oświaty oraz szczególne osiągnięcia sportowe. Z rąk Pani Wójt wyróżnienia otrzymali:

Klaudia Pawlewicz
Amelia Iglewska
Marta Szatkowska
Maja Sekulska
Julia Pawłowska
Łukasz Zarębski
Wiktor Jarzębowski
Nikola Jurkiewicz
Dominika Sztemborska
Mateusz Sztemborski
Jakub Osiński
Szymon Pietrusiński
Julia Zielińska
Weronika Celmer
Natalia Bulińska.

Na zakończenie p. Katarzyna Kukielska pogratulowała całemu gronu pedagogicznemu wysokich wyników na sprawdzianie szóstoklasisty oraz życzyła wszystkim zebranym udanego wypoczynku.
Pani Dyrektor podziękowała rodzicom za zaangażowanie w życie szkoły, a nauczycielom i dzieciom za ciężką pracę podczas całego roku szkolnego. Szczególną uwagę zwróciła na bezpieczeństwo w trakcie wakacji.
Po ceremonii zakończenia roku szkolnego uczniowie udali się do swoich klas, gdzie z rąk wychowawców otrzymali świadectwa.

 

Galeria mediów