Wersja twojej przeglądarki jest przestarzała. Zalecamy zaktualizowanie przeglądarki do najnowszej wersji.

monitoring pozycji
12:46

PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY


22 marca z lekkim opóźnieniem uczniowie naszej szkoły powitali wiosnę. Zgodnie z tradycją dzień ten spędziliśmy na wesoło i sportowo. W tym roku uczniowie przebrali się za: kl.I - krasnoludki, kl. II - kowboi, kl. III - cyganów, kl. IV - czarodziei i piratów, kl. V - postacie z bajek, kl. VI - smerfy. W każdej klasie wychowawcy przeprowadzili konkurs na najbardziej efektowne przebranie. Zwycięzcy otrzymali pamiątkowe dyplomy.
Klasy I - III w przepięknych strojach przystąpiły do rywalizacji sportowych. W trakcie zabawy stroje płatały uczniom figle i utrudniały wykonywanie zadań, co wywoływało wiele uśmiechu na twarzach wszystkich uczestników.

Następnym punktem dnia były finały singli siatkarskich zorganizowane przez Pana Rafała Łęgowskiego. Wszyscy uczniowie z wielkim zaangażowaniem kibicowali zawodnikom podczas finałowych meczów II Turnieju Minionków. Tytuł mistrzyni szkoły otrzymała Natalia Zielińska. Wśród chłopców zwycięzcą został Rafał Wyborski. Na zakończenie wyróżnieni zawodnicy otrzymali dyplomy, medale, puchary oraz maskotki Minionków.
Serdeczne podziękowania dla nauczycieli, którzy zaangażowali się w przygotowanie tego dnia. Szczególne podziękowania kierujemy również do rodziców, którzy włożyli dużo wysiłku w przygotowanie efektownych strojów.

Galeria