Wersja twojej przeglądarki jest przestarzała. Zalecamy zaktualizowanie przeglądarki do najnowszej wersji.

monitoring pozycji
6:04

FINAŁ MIEJSKI CZWARTKÓW L.A.
WRACAMY Z MEDALAMI I AWANSEM DO FINAŁÓW OGÓLNOPOLSKICH

Sukcesem dla młodych lekkoatletów z Działynia trenujących na tamtejszym Orliku zakończył się sezon Czwartków Lekkoatletycznych. W Finale Miejskim, który odbył się 31 maja na stadionie miejskim w Toruniu nasi sportowcy wywalczyli 6 medali (2 złote, 1 srebrny, 3 brązowe).

Zwyciężczynią toruńskich zmagań została Weronika Celmer, która rywalizowała w kat. kl. V na dystansie 600m. Drugi złoty medal wywalczył Adrian Arciszewski w biegu na dys. 1000m. w kat. kl. VI.

 

Wyniki naszych zawodników.
Celmer Weronika 600m.- 1 miejsce
Arciszewski Adrian 1000m.- 1 miejsce
Skomra Kinga (Ruże) 600m.- 2 miejsce
Wyborski Rafał 1000m.- 3 miejsce
Wyborski Rafał p. palantowa- 3 miejsce
Zielińska Natalia 300m.- 3 miejsce
Wierzbowski Łukasz p. palantowa- 4 miejsce

 

Teraz przed młodymi lekkoatletami Finał Ogólnopolski. Finał Ogólnopolski Czwartków L.A z Orlenem odbędzie się w dniach 18-19 czerwca 2016r. w Łodzi. Ostatecznie o liczbie naszych reprezentantów w Mistrzostwach Polski zadecyduje organizator toruńskich zmagań. Pewny awans mają: Celmer Weronika, Arciszewski Adrian, Skomra Kinga.

Udział w zawodach możliwy jest min. dzięki wsparciu Urzędu Gminy w Zbójnie, który organizuje grupie Orlik Działyń transport na zawody.

 

"GRATULUJĘ WSZYSTKIM ZAWODNIKOM KTÓRZY PRZEZ WIELE MIESIĘCY TRENOWALI, STARTOWALI I ZMAGALI SIĘ W TORUŃSKICH ZAWODACH. DOŚWIADCZENIE ZEBRANE PODCZAS CAŁEGO CYKLU BĘDZIE PROCENTOWAĆ NA WIELU SPORTOWYCH ARENACH. SEZON OKRASZONY MEDALAMI I REKORDAMI.
Z WIELKĄ NIECIERPLIWOŚCIĄ CZEKAMY JUŻ NA NASTĘPNA EDYCJE, W KTÓREJ WALCZYĆ BĘDZIE ZUPEŁNIE NOWA GRUPA UCZNIÓW JUŻ PRZYGOTOWUJĄCYCH SIĘ DO WALKI O PODOBNE SUKCESY. "- komentuje Rafał Łęgowski, trener z Działynia.

 

Galeria