Wersja twojej przeglądarki jest przestarzała. Zalecamy zaktualizowanie przeglądarki do najnowszej wersji.

monitoring pozycji
12:45

"BIEG NA TAK"
Świetny występ Adriana Arciszewskiego w Warszawie.

Drużyna z Działynia biorąca udział w programie "Lekkoatletyka dla Każdego", 24 kwietnia wzięła udział w "Biegu na Tak". Nasi sportowcy udali się do Warszawy razem z biegaczami OLA Toruń. Bieg odbył się w ramach IV edycji Orlen Warsaw Marathon Narodowe Święto Biegania. Impreza zgromadziła na starcie 3000 uczestników z ok. 30 miast.

Świetnie zaprezentował się Adrian Arciszewski. Uczeń Zespołu Szkół w Działyniu ustawił się na czele "peletonu" biegaczy i do końca odważnie rywalizował z najlepszymi. Linię mety minął na rewelacyjnym 7 miejscu. Przypomnijmy, że bieg na starcie zgromadził ponad 300 biegaczy z całej Polski.

Jeszcze większy sukces odniosła Julia Bąk. Zawodniczka OLA Toruń wygrała bieg w kat. klas IV. Tak więc drużyna OLA Toruń wróciła do domu w radosnych nastrojach. Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy.

Na starcie biegu dzieciom towarzyszyli znani polscy lekkoatleci: Artur Partyka, Paweł Czapiewski, Tomasz Szymkowiak. Każdy uczestnik "Biegu na tak" otrzymał medal i dyplom.

"Co do biegów. Nie znam wyników wszystkich naszych biegaczy. Prawie niemożliwie jest wychwycenie z tłumu wszystkich naszych reprezentantów, ale nie to jest najważniejsze. Wielu przybiegło w pierwszej 50 co uważam za bardzo dobry wynik.
Bardzo wysokie miejsce zajął Adrian Arciszewski. To wielki wyczyn w tak licznej stawce. Adrian świetnie odnalazł się w tym tłumie, uniknął "kraks", upadków i pokazał charakter prawdziwego wojownika. Wszyscy wróciliśmy z medalami, koszulkami i pięknymi wspomnieniami. Śle również gratulacje dla naszej koleżanki z Torunia, która zajęła 1 miejsce. Brawo Julia!"- relacjonuje Rafał Łęgowski, trener z Działynia.

 

Galeria