Wersja twojej przeglądarki jest przestarzała. Zalecamy zaktualizowanie przeglądarki do najnowszej wersji.

monitoring pozycji
12:59

ZNAMY LAUREATÓW WOJEWÓDZKIEGO PLEBISCYTU NA BELFRA ROKU 2015/2016 GAZETY POMORSKIEJ

 

Laureaci plebiscytu na „Belfer Roku 2015/2016” odebrali w środę 6 kwietnia nagrody podczas uroczystej gali w Urzędzie Wojewódzkim w Bydgoszczy.

Wśród wyróżnionych jest Rafał Łęgowski , nauczyciel Zespołu Szkół w Działyniu. Pan Rafał zajął wysokie 5 miejsce, ustępując miejsca tylko czterem nauczycielkom. Na etapie wojewódzkim do plebiscytu zostało zakwalifikowanych 59 nauczycieli. Oprócz naszego nauczyciela w pierwszej dziesiątce plebiscytu znalazł się także kolejny nauczyciel naszego powiatu Pan Marek Beyger z Zespołu Szkół nr 1 w Golubiu - Dobrzyniu, który uplasował się na 8 miejscu. Miejsce 55 zajął Dawid Stachowski ze Szkoły Podstawowej w Płonnem. Zwyciężczynią plebiscytu została Anna Ziemiańczyk z SP w Radomicach.

 

Pragnę podziękować wszystkim którzy oddali na mnie swój głos. W szczególności wszystkim rodzicom oraz uczniom naszej szkoły. Obecność podczas gali, odebranie wyróżnienia z rąk przedstawicieli Kuratorium Oświaty to dla mnie spore wyróżnienie. Marzyła mi się pierwsza dziesiątka, 5 miejsce to dla mnie miłe zaskoczenie. Wyprzedziły mnie tylko Panie nauczycielki, którym serdecznie gratuluje bo to naprawdę przesympatyczne, zakochane w pracy z dziećmi nauczycielki. Spotkanie, wymiana doświadczeń z takimi ludźmi sprawia, że chce się działać, angażować na rzecz oświaty i wychowywania młodego pokolenia.
Dopóty w działyńskiej szkole na pierwszym miejscu będą dzieci, młodzież ich potrzeby, przestrzeganie zasad i prawa oświatowego, samokontrola i dyscyplina, dopóki Ja w tej placówce będę widział sens działania i angażowania się
„- relacjonuje Rafał Łęgowski, nauczyciel z Działynia.  

Przypomnijmy, iż plebiscyt składał się z dwóch etapów. Zgłoszonych zostało 157 nauczycieli z całego województwa, na których czytelnicy gazety pomorskiej oddawali głosy w poszczególnych powiatach. Do etapu wojewódzkiego awansowało 3 nauczycieli. W etapie powiatowym Pan Rafał Łęgowski zajął 2 miejsce. Wszystkim nauczycielom serdecznie gratulujemy.  

  

Galeria