Wersja twojej przeglądarki jest przestarzała. Zalecamy zaktualizowanie przeglądarki do najnowszej wersji.

monitoring pozycji
12:49

WIZYTA  MISTRZA  ŚWIATA

 

4 grudnia gościliśmy w naszej szkole aktualnego Mistrza Świata w kolarstwie szosowym, drużynowego Mistrza Świata w jeździe na czas- Michała Kwiatkowskiego. Ten grudniowy poranek z całą pewnością na długo zapadnie w naszej pamięci. Dodajmy, iż na spotkaniu obecny był również trener Michała- Marcin Mientki.

W pierwszej części spotkania Pani Dyrektor powitała naszych gości, przedstawiła krótko zgromadzonym sylwetkę Michała oraz wręczyła przygotowane upominki składając przy tym najszczersze gratulacje i życzenia. Podobnie uhonorowali naszego gościa przedstawiciele Rady Rodziców.
W drugiej części spotkania nasz „superabsolwent” opowiadał o początkach swojej przygody z rowerem, o treningach, systematycznej pracy, poświęceniu, pasji, sposobach radzenia sobie ze stresem startowym.
Wspólnie z trenerem zorganizował także quiz dla dzieci, w którym zadawał pytania na temat swojej kariery czy też sprzętu na którym się ściga. Dzieci otrzymały piękne czapeczki, bidony. Dodatkową atrakcją spotkania była możliwość spróbowania swoich sił na rowerze pod czujnym okiem Michała i jego trenera Marcina.
Nasz mistrz cierpliwie rozdał wszystkim chętnym autografy, stanął do zdjęcia.
Na koniec bohater imprezy- Michał Kwiatkowski uhonorował naszą szkołę, piękną, „tęczową” koszulką mistrza świata!
Michale dziękujemy za odwiedziny, za inspiracje dzieci i młodzieży. Życzymy zdrowia, sukcesów. Jesteś zawsze mile widziany w naszej szkole!
Do zobaczenia!

Galeria mediów