Wersja twojej przeglądarki jest przestarzała. Zalecamy zaktualizowanie przeglądarki do najnowszej wersji.

monitoring pozycji
12:52

WITAJ  WIOSNO

Wiosna to najpiękniejsza pora roku. Kojarzy się nam z rozkwitającą przyrodą i radością. Jak co roku uczniowie z Działynia powitali wiosnę w radosnych nastrojach.
Dzieci z klas I-III oraz IV-VI zebrali się w hali sportowej. Tam wraz z wychowawcami na sportowo i wesoło przywitali wiosnę. Uczestnicy imprezy brali udział w wielu konkurencjach sportowych, które wymagały sprytu, szybkości i celności. Bociany, pszczółki, duchy, myszka miki, piraci, kowboje i wiele innych postaci bajkowych i filmowych toczyło ze sobą sportowe boje. Zabawy z piłką, woreczkiem, szarfą, kijem do unihokeja pokazują uczniom, że aktywność fizyczna to świetna zabawa. Służy zdrowiu, radości i nauce.

Oprócz rywalizacji sportowej wychowawcy klas przeprowadzili konkurs na najbardziej efektowne przebrania. Dzień zakończył się wręczeniem przez Panią Dyrektor oraz opiekunkę Samorządu Uczniowskiego dyplomów sportowych oraz dyplomów za najpiękniejsze i najbardziej pomysłowe stroje. Organizatorem szkolnego dnia wiosny była Pani Joanna Fajfer. Koordynatorem zmagań sportowych był Pan Rafał Łęgowski. Imprezę współorganizowali wychowawcy klas. Przystępując do organizacji tego dnia zakładamy, iż uczniowie powinni świetnie się w szkole bawić. Cel został osiągnięty. Tego dnia miejsca, wyniki są nieważne. Wszyscy bawiliśmy się znakomicie. To duża radość obserwować rywalizujące dzieci, doping, krzyki motywujące do walki. Piękne, zabawne stroje, które podczas konkurencji sportowych wywołują dużo uśmiechu na twarzy dzieci i nauczycieli. Dzień był bardzo udany, a uczniowie zadowoleni z tak spędzonego w szkole czasu. Wielkie podziękowania dla Pani Joanny Fajfer i wszystkich wychowawców zaangażowanych w obchody święta wiosny- komentuje Rafał Łęgowski, nauczyciel WF.

Galeria