Wersja twojej przeglądarki jest przestarzała. Zalecamy zaktualizowanie przeglądarki do najnowszej wersji.

monitoring pozycji
13:02

Choinka szkolna

Dnia 31 stycznia odbyła się choinka szkolna, której część artystyczną oraz wystrój sali przygotowały dzieci z przedszkola pod kierunkiem p. Renaty Knietowskiej i p. Doroty Blonkowskiej. W uroczystości brały udział dzieci z całej szkoły oraz zaproszeni goście: pani wójt Katarzyna Kukielska i ksiądz proboszcz Stanisław Kowalski.

Pani dyrektor Hanna Kwiatkowska-Kudrej uroczyście przywitała wszystkich gości podkreślając ważność babć i dzidków w życiu dzieci. Uczestników uroczystości przedszkolaki zabrały w niezwykłą podróż, która przypomniała dawne zabawy podwórkowe babć i dziadków. Dzieci jadąc pociągiem zatrzymywały się na różnych stacjach i prezentowały: wiersze, piosenki, tańce i zabawy. W ten sposób maluchy chciały uczcić minione święto Babci i Dziadka.

Na uroczystości nie zabrakło również niezwykłego gościa, na którego niecierpliwie czekały wszystkie dzieci. Mikołaj przywołany słowami piosenki:

"... człap, człap, człap, idzie już,

Święty Mikołaj jest tuż, tuż...",

tanecznym krokiem wszedł na salę i obejrzał występ dzieci do końca. Zachwycony piękną inscenizacją obdarował wszystkie dzieci słodkimi prezentami. Mikołaj obiecał, że za rok również odwiedzi naszą szkołę.

Dziewczynki z klasy II zaprezentowały nowoczesny taniec przygotowany pod kierunkiem p. Aliny Czerwińskiej. Po rozdaniu prezentów odbyła się wspaniała zabawa w rytm muzyki granej przez DJ'a Jacka.

Galeria