Wersja twojej przeglądarki jest przestarzała. Zalecamy zaktualizowanie przeglądarki do najnowszej wersji.

monitoring pozycji
6:02

NA GALI LAUREATÓW KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH

Dnia 21 marca 2014 roku w auli Centrum Kształcenia Ustawicznego w Toruniu odbyła się gala laureatów konkursów przedmiotowych organizowanych przez Kujawsko-Pomorskiego Kuratora Oświaty .

O godzinie 12:30 spotkali się laureaci konkursu z języka polskiego, matematyki i przyrody z powiatu toruńskiego, golubsko-dobrzyńskiego, wąbrzeskiego, grudziądzkiego, brodnickiego i chełmińskiego.

Laureatom, podczas uroczystości, wręczone zostały zaświadczenia i pamiątkowe statuetki. Nauczyciele, którzy przygotowali swoich podopiecznych do konkursów, otrzymali dyplomy. Zaświadczenia, statuetki i dyplomy wręczali: pan Zbigniew Ostrowski- Wicewojewoda Kujawsko-Pomorski i pan Andrzej Siemianowski- Kujawsko-Pomorski Wicekurator Oświaty.

Wśród grupy laureatów z języka polskiego znalazła się także uczennica naszej szkoły- Aleksandra Maćkowska, której składamy serdeczne i szczere gratulacje.

To ogromny sukces. Poza wyróżnieniem Ola jest zwolniona ze sprawdzianu szóstoklasisty, a otrzymuje najwyższą liczbę punktów. Ma też prawo wyboru gimnazjum, w którym chciałaby kontynuować naukę. To bardzo dużo i choćby dlatego warto próbować swoich sił w takich konkursach.

Laureatkę do konkursu przygotowała nauczycielka języka polskiego Hanna Ignaszak, dla której jest to także niewątpliwy sukces.Galeria mediów