Wersja twojej przeglądarki jest przestarzała. Zalecamy zaktualizowanie przeglądarki do najnowszej wersji.

monitoring pozycji
11:55

Zakończenie lata w naszej szkole

W minioną sobotę (9 września) odbył się w naszej szkole festyn. Mimo, że ostatnio pogoda nas nie rozpieszczała, to w tym dniu było pięknie i ciepło, a goście nie zawiedli, za co jesteśmy bardzo wdzięczni.

Cała impreza zaczęła się od turnieju piłkarskiego o Puchar Wójta Gminy Zbójno. Zmierzyło się w nim 5 drużyn, a najlepsza okazała się Iskra Dulsk.
Tradycyjnie wspierały nas miejscowe organizacje, władze gminy, sponsorzy oraz społeczność Działynia i okolicznych wiosek, bez 
których nasze przedsięwzięcie nie byłoby możliwe.
Główny ciężar organizacji spadł na Radę Rodziców wspieraną przez nauczycieli i pracowników obsługi. Pomocne okazały się panie z KGW i panowie z OSP. 
Dużym powodzeniem cieszyły się losy loterii fantowej, napoje i potrawy z grilla oraz pączki i ciasta. Wszystkim smakowała też grochówka serwowana przez nasze panie. 
Największym uznaniem jednak cieszył się pomysł darmowych atrakcji dla dzieci. Pozwoliło to na wspólną zabawę wszystkich milusińskich, niezależnie od zawartości
portfela ich rodziców. A atrakcji była moc: dmuchane zamki, tunele, basen z pływającymi pojazdami, fotobudka, malowanie twarzy, przejażdżki na koniu i kucyku do samego wieczora, udział w ćwiczeniach strażackich zorganizowanych przez miejscowych druhów OSP. 
Nad oprawą muzyczną czuwał pan Kamil Czarnecki. W rytm znanych przebojów uczestnicy festynu bawili się do samej północy. 
Do zobaczenia za rok!

 

Galeria mediów